Zespół

Natalia Sitek-Ignac

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Umawiam wizytę

Absolwentka renomowanego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, która swoją profesjonalną drogę medyczną kształciła i rozwijała w obszarze chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktualnie pełni funkcję wykładowcy w Zakładzie Anatomii Opisowej i Topograficznej w Zabrzu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z kolejnymi pokoleniami przyszłych lekarzy.

Natalia Sitek współpracowała przez wiele lat z Oddziałem chirurgii szczękowo-twarzowej w Katowicach. Jej obszar zainteresowań zawodowych obejmuje nowoczesną chirurgię i implantologię, ultrasonografię głowy i szyi, szeroko pojętą anatomię człowieka oraz onkologię kliniczną.

 

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wyglądać i czuć się najlepiej. Wizyta u dentysty nie powinna być czymś, czego się boisz. Chcemy, żeby było fajnie.

W Crystal Clinic Natalia Sitek kieruje się zasadami nowoczesnej, atraumatycznej chirurgii, dbając o komfort Pacjenta i osiąganie najlepszych efektów leczenia. Jej profesjonalizm łączy się z troską o indywidualne potrzeby Pacjentów.

Poza pracą zawodową, Natalia Sitek to również pełna pasji mama dwóch synów. W życiu prywatnym jest miłośniczką pływania i entuzjastką skoków ze spadochronem. Jej wszechstronność oraz zaangażowanie zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej, sprawiają, że jest ona nie tylko doskonałym lekarzem, ale także inspirującą postacią.


Stowarzyszenia