Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Znajdziecie w nim orientacyjne ceny zabiegów, które mogą w niektórych sytuacjach ulec zmianie. Każdy Pacjent w naszym gabinecie otrzymuje indywidualny plan leczenia wraz z kosztorysem. Na wszystkie pytania dotyczące kosztów odpowiadają rejestratorki lub lekarz.

Konsultacja lekarska

Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej lekarz przeprowadza wywiad oraz badanie pacjenta, dzięki temu może zaproponować najlepsze metody leczenia. Wtedy są również przeprowadzane niezbędne badania diagnostyczne. Ich wykonanie jest możliwe, dzięki wyposażeniu kliniki w prywatne centrum diagnostyczne, w którym znajdują się najnowocześniejsze urządzenia.

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami oraz stanem zdrowia jamy ustnej Pacjenta specjalista może przedstawić wstępny plan leczenia i kosztorys.

Konsultacja specjalistyczna wraz z pełnym planem leczenia 210 zł
Wizyta adaptacyjna 190 zł
Projekt planowanego efektu leczenia w ustach Pacjenta od 250 zł

Stomatologia dziecięca

Najczęściej wykonywane zabiegi chirurgiczne to ekstrakcja (usunięcie) zęba, zarówno wyrżniętego, jak i zatrzymanego, a także podcięcie wędzidełka. W naszym gabinecie zawsze używamy nowoczesnych metod znieczulenia, by zapewnić Pacjentowi maksymalny komfort.

Leczenie zawsze poprzedzamy szczegółową diagnostyką, dzięki czemu osiągamy przewidywalne, w pełni satysfakcjonujące rezultaty.

Wizyta adaptacyjna 190 zł
Wypełnienie zęba mlecznego 280 zł
Lakowanie 190 zł
Ekstrakcja (usunięcie) zęba mlecznego 250 zł
Podcięcie wędzidełka 430 zł

Stomatologia zachowawcza

Głównym zadaniem stomatologii zachowawczej jest leczenie zębów objętych próchnicą. Polega to zazwyczaj na usunięciu zainfekowanych nią tkanek zęba, a następnie uzupełnieniu ubytków dobrze dopasowanym wypełnieniem. W naszym gabinecie stawiamy na wysokiej jakości materiały kompozytowe nanohybrydowe, które zapewniają Pacjentowi komfort przy spożywaniu pokarmów, a także estetyczny wygląd. Stosujemy komputerowy system znieczuleń The Wand.

Wypełnienie kompozytowe od 290 zł

Profilaktyka

Wizyty u dentysty to nie tylko leczenie, ale również zapobieganie pojawianiu się chorób zębów i jamy ustnej. Zapraszamy więc na higienizację, która obejmuje: skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzację. 

Higienizacja 390 zł

Diagnostyka

Podstawa każdego skutecznego leczenia to diagnostyka. Pozwala ona bowiem na ocenę charakteru problemu, z którym boryka się Pacjent, a także na ustalenie jego źródła i zaplanowanie odpowiedniego leczenia. W naszym gabinecie posiadamy nowoczesny sprzęt, w tym tomograf komputerowy pozwalający nam na znalezienie przyczyn dolegliwości i ustalenie najlepszych metod, które umożliwiają ich zlikwidowanie.

RTG punktowe 50 zł
Zdjęcie pantomograficzne 90 zł
CBCT od 150 zł

Implanty

Implanty to małe elementy wyglądem przypominające śrubkę, które wszczepiamy w kość szczęki lub żuchwy. Ich zadaniem jest przejęcie funkcji korzenia naturalnego zęba. Implanty zapewniają stabilność mocowanym na nich uzupełnieniom protetycznym.

Implant - cześć chirurgiczna 3 100 zł
Korona pełnoceramiczna na implancie 3 000 zł

Licówki

Cienkie porcelanowe płatki mocowane na przedniej stronie zębów, to właśnie licówki. Ich celem jest skuteczne maskowanie niedoskonałości uzębienia. Mowa tu nie tylko o nieodpowiednim kolorze, ale również kształcie czy rozmiarze.

Licówka pełnoceramiczna 2 200 zł
Bonding 700 zł

Bonding

Bonding jest rozwiązaniem, które pozytywnie wpływa na estetykę uzębienia. Jest to metoda małoinwazyjna, która polega na pokryciu zębów nanohybrydowym materiałem kompozytowym o odpowiednio dobranym kolorze i właściwościach odbijania światła. Przy jego zastosowaniu uzyskujemy korektę kształtu i koloru zębów.

Bonding (cena bezpośrednio przed obniżką) 700 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką - obowiązuje do 31.03.2024 350 zł

Wybielanie zębów

Zęby z przebarwieniami? Nieestetyczny odcień? W naszym gabinecie podejmujemy działania, by rozjaśnić odcień zębów i tym samym znacznie poprawić ich estetykę. Proponujemy szybkie – 10 minutowe rozjaśnienie zębów po zabiegu higienizacji lub pełne jednowizytowe wybielanie pozwalające na rozjaśnienie zębów nawet o kilka odcieni.

Wybielanie 1 300 zł

Korony i mosty

Dzięki koronom protetycznym mamy możliwość odbudowy mocno zniszczonego uzębienia. Mosty natomiast wykorzystujemy do odbudowy braków zębowych obejmujących jeden lub więcej sąsiadujących ze sobą zębów. Prace, które wykonujemy, są pełnoceramiczne dzięki czemu otrzymujemy najwyższy poziom estetyki.

Korona porcelanowa 1 800 zł
Korona pełnoceramiczna 2 100 zł

Protezy

Rozległe braki zębowe lub całkowite bezzębie można odbudować za pomocą przygotowanych dla Pacjenta protez. W naszym gabinecie możecie wybrać model, który sprosta Waszym oczekiwaniom. Oferujemy zarówno protezy ruchome, stałe, jak i te na implantach.

Proteza akrylowa 2 200 zł
Proteza szkieletowa 3 700 zł

Protezy All-on-4

Protezy all-on-4 to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, umożliwiające mocowanie protez na zaledwie czterech implantach. Ten innowacyjny system minimalizuje czas i koszty procedury, oferując jednocześnie pełną funkcję zgryzu, estetyczny wygląd i komfort użytkowania.

Proteza na 4 implantach ( na stale - niewyjmowana ) od 11 000 zł

Protezy na implantach

Protezy na implantach przeznaczone są dla osób z pojedynczymi lub większymi brakami w uzębieniu. Dzięki precyzyjnemu osadzeniu, zapewniają nie tylko naturalny wygląd, ale także stabilność i pewność podczas jedzenia czy rozmowy. To innowacyjne rozwiązanie przywraca pełną funkcję zębom, zwiększając jakość życia Pacjentów poprzez trwałe i estetyczne efekty.

Proteza na 2 implantach ( wyjmowana na klik ) od 9 100 zł
Proteza na 4 implantach ( na stale - niewyjmowana ) od 11 000 zł

Endodoncja

Leczenie endodontyczne jest znacznie lepiej znane pod nazwą kanałowego. Polega ono na oczyszczaniu kanałów korzeniowych, a także korony zęba z zainfekowanej miazgi, a także wypełnieniu powstałej w ten sposób przestrzeni przy pomocy ciekłej gutaperki. Leczenie kanałowe pozwala w wielu przypadkach na uratowanie zęba i zapobiega jego ekstrakcji. Jest niezwykle skuteczne, ponieważ w naszym gabinecie wykorzystujemy mikroskop pozwalający na dokładne manewrowanie narzędziami i oczyszczanie zęba.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem od 900 zł
Ponowne leczenie kanałowe (reendo) od 1 000 zł

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia zajmuje się operacyjnym leczeniem tkanek. Dentysta wykorzystuje ją w celu usunięcia przyczyny stanu zapalnego, który wystąpił w jamie ustnej Pacjenta. Często zabiegi chirurgiczne są formą przygotowania do leczenia implantologicznego lub ortodontycznego.

Ekstrakcja zęba stałego od 310 zł
Chirurgiczne usuniecie zęba mądrości od 790 zł
Podcięcie wędzidełka 430 zł