Leczenie zębów na raty

Skuteczne leczenie stomatologiczne czasami wymaga przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów, a one niestety wiążą się z kosztami, które mogą wykraczać poza możliwości finansowe Pacjenta w danej chwili. Rozwiązaniem jest leczenie zębów na raty. Udostępniamy naszym Pacjentom tę opcję dzięki systemom MediRaty i PayDent.

MediRaty - na czym polegają?

MediRaty są specjalnym systemem pozwalającym uzyskać potrzebną kwotę i rozłożyć w czasie płatności za leczenie. To pożyczka, której maksymalna kwota wynosi 50 000 zł, a jej spłatę można rozłożyć na 12, 24, 36, 48, a nawet 60 miesięcy. Dzięki temu można sfinansować zabiegi konieczne dla odzyskania zdrowia, estetyki i funkcjonalności jamy ustnej.

Procedura wzięcia pożyczki w systemie MediRaty jest prosta i szybka. Weryfikacja zdolności kredytowej następuje jedynie w przypadku większych kwot, a i wtedy cała procedura odbywa się na miejscu w placówce medycznej i z reguły nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut.

Zalety MediRat

  • koszt zabiegu lub kompleksowego leczenia rozkładasz na raty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości
  • oszczędność czasu – weryfikacja kredytowa jest szybka i przeprowadza się ją tylko przy wyższych kwotach, dzięki temu nie musisz czekać, lecz możesz od razu rozpocząć leczenie
  • minimum formalności – zgłoszenie następuje poprzez elektroniczny formularz lub telefonicznie
  • możliwość włączenia wkładu własnego – wówczas wpłacasz od razu jedynie część kwoty, a pozostałą spłacasz w wygodnych dla siebie ratach.

PayDent

PayDent to system płatności za leczenie, dzięki któremu Pacjent może skorzystać z jednego z dwóch sposobów spłaty. Pierwszy to odroczenie płatności na okres do 30 dni. Drugi sposób natomiast to rozłożenie kosztów na 4, 8 lub 12 rat. Z PayDent można korzystać wielokrotnie, do osiągnięcia limitu pożyczki w wysokości 5000 zł. Co ważne, w przypadku spłaty odroczonej na 30 dni nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o systemach finansowania leczenia, zapraszamy do Crystal Clinic. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 888 333 784 lub wypełniając formularz.