Zespół

Michał Karcz

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Umawiam wizytę

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2015 roku pracował w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej ŚUM w Katowicach, gdzie odbył staż specjalizacyjny. Podczas pracy w szpitalu wykonał wiele zabiegów z zakresu traumatologii czaszkowo-szczękowej, pomagając Pacjentom po rozległych urazach twarzoczaszki, a także przeprowadzał rozległe zabiegi onkologiczne i ortognatyczne. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalistycznego w 2021 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Na co dzień wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, w tym skomplikowane chirurgiczne zabiegi regeneracji kości oraz pełen zakres zabiegów chirurgii jamy ustnej i twarzy – od prostych ekstrakcji po skomplikowane chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych czy usuwanie znamion skórnych. Specjalizuje się szczególnie w implantacjach natychmiastowych oraz uzupełnieniach pełnołukowych.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wyglądać i czuć się najlepiej. Wizyta u dentysty nie powinna być czymś, czego się boisz. Chcemy, żeby było fajnie.

W pracy zawodowej niezwykle ważna jest dla niego precyzja i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów Stosuje sprawdzone, najlepsze protokoły lecznicze, a zabiegi wykonuje w powiększeniu (lupy zabiegowe), korzystając z najnowszych dostępnych technologii.

Uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach u największych światowych autorytetów w dziedzinie implantologii i periodontologii w Polsce i za granicą. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje, chcąc leczyć Pacjentów zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.


Stowarzyszenia