Zespół

Marcelina Orfin

specjalista protetyki stomatologicznej założycielka Crystal Clinic

Umawiam wizytę

Założycielka Crystal Clinic Stomatologia, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z roku 2013. W latach 2016-2021 odbywała staż specjalizacyjny w ramach rezydentury w renomowanym ośrodku akredytowanym w Gliwicach, a w 2021 roku uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.

Jest aktywną uczestniczką wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych, a także autorką artykułów medycznych publikowanych w recenzowanych czasopismach naukowych. W roku 2018 otrzymała tytuł „Lekarza Roku” według rankingu Dziennika Zachodniego.

Od samego początku swojej kariery specjalizuje się w dziedzinie protetyki oraz implantoprotetyki. Jej prace w zakresie rekonstrukcji zgryzu opierają się na solidnych fundamentach wiedzy dotyczącej stabilnej okluzji i diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wyglądać i czuć się najlepiej. Wizyta u dentysty nie powinna być czymś, czego się boisz. Chcemy, żeby było fajnie.

Jest pasjonatką stomatologii estetycznej i nieustannie dąży do perfekcji. Wprowadza innowacyjne, cyfrowe techniki diagnostyki i leczenia, aby zapewnić Pacjentom najwyższą jakość opieki.

Posiada bogate doświadczenie w odbudowie zębów na implantach w 1 dzień oraz w kompleksowych rekonstrukcjach protetycznych. Zawsze wybiera najskuteczniejsze i najnowocześniejsze metody leczenia, uwzględniając jednocześnie oczekiwania Pacjentów.

Prywatnie jest mamą Amelki oraz miłośniczką snowboardu i podróży.


Stowarzyszenia